Absolútna novinka na trhu – Predstavujeme vám SVADOBNÝ FILM

Zabudnite na klasickú reportáž natočenú z “ruky” kameramana, roztrasené video a nezrozumiteľný zvuk splývajúci s prostredím.

Zabudnite na klasickú reportáž natočenú z “ruky” kameramana, roztrasené video a nezrozumiteľný zvuk splývajúci s prostredím.

Svadba je veľká životná udalosť, najmä pre nevestu. Úlohou kameramana je v tento nádherný deň zachytiť krásu ženy. Veď každá žena sníva o svojej svadbe už od detstva. 

Práve SVADOBNÝ FILM zachytí emócie a vyrozpráva príbeh z jej svadobného dňa. Pritom stále kladieme dôraz na vysokú kvalitu našej práce a za najdôležitejšie stále považujeme spokojnosť klienta. Sme otvorení novým nápadom a radi vyhovieme aj netradičným požiadavkám. Tvorivej činnosti v oblasti videa sa venujeme už niekoľko rokov. 

Ponúkame: 

Ponúkame niekoľko spôsobov spracovania Vášho SVADOBNÉHO FILMU - Od výstižného krátkeho

SVADOBNÉHO FILMU (CINEMATIC STYLE) nakrúca sa na 2 - 4 kamery (dĺžka hotového videa je cca. 30min.), cez štandardný dokumentárny svadobný film, až po rozsiahly niekoľkohodinový materiál

SVADOBNÝ DOKUMENTÁRNY FILM (DOCUMENTARY STYLE) a nakrúca sa na 1 - 2 kamery (dlžka videa je podľa dĺžky svadby cca 1 - 1,5hod.)

UKÁŽKA SVADOBNÉHO VIDEA:

 

SVADOBNÝ FILM - TRAILER

 
 
 
 
 
Kontaktujte nás