Interiér & Hotel & Reality Nehnuteľnosti

Výhodne prezentovať váš hotel, reštauráciu, alebo  predať vašu nehnuteľnosť?

Chcete výhodne prezentovať váš hotel, reštauráciu, alebo predať vašu nehnuteľnosť? Sme to práve my, čo exkluzívne tvoríme FOTO, VIDEO a 3D. Naše FOTO, VIDEO a 3D predáva vašu nehnuteľnosť samo. Pozrite sa, ako funguje reklama vášho hotela, reštaurácie či predaj vašej nehnuteľnosti...

"My sa venujeme ONLINE svetu. Pomôžeme vám, aby ste boli takto viditeľný na internete. Žijeme v informačnej dobe, kde pokiaľ nie si na internete ako keby si neexistoval. Pri firmách to platí dvojnásobne! Pokiaľ chcete mať túto oblasť profesionálne zvládnutú, nechajte to na NÁS a vy sa môžete venovať svojmu biznisu."

RadoVajda


Čo Vám môžeme ponúknuť?

Komplexné služby pre majiteľov hotelov, reštaurácií, kaviarni, barov, nehnuteľnosti, pre realitných maklérov ktorí pristupujú k reklame zodpovedne.

"S firmou spolupracujeme dlho využívame viacero možnosti produktovú fotografiu a 360 Google. Odbornosť, skvelá zákaznícka podpora a ochota pri riešení špecifických potrieb nás presviedčajú o kvalite služieb."

"Fotografia a video v našej spoločnosti je na prvom mieste. Podnikanie nie je len o biznise, ale aj o zodpovednosti. Investujeme veľké úsilie a finančné prostriedky do kvalitnejšieho virtuálneho sveta."

"S prácou firmy Rado Vajda som bola nadmieru spokojná a takisto aj moji kolegovia keď v pondelok prišli do práce a videli…"


20 ročná skúsenosť v oblasti fotografovania - Kvalitná FOTOGRAFIA s profesionálnym zariadením na fotenie exteriéru, interiéru, miestností a interiérových priestorov pre byty, domy, stavebné pozemky, hoteli, architektov, developerov, realitných agentov a návrhárov interiérov.

Kvalitná fotografia miestností a interiérových priestorov pre hoteli, architektov, developerov, realitných agentov a návrhárov interiérov. Je tiež lacnejšou alternatívou k zariaďovaniu miestnosti určenej na fotografovanie nábytku alebo domácich výrobkov. Obrázky sa používajú pre všetky formy marketingu, vrátane webových stránok a brožúr. Ako Google partner aj 360 - 3D virtuálne prehliadky nielen pre Google mapy.

prev next

Nový VIDEO pohľad na vašu reklamu vášho hotela, reštaurácií, domu, bytu, a inej inzercií. Vaše VIDEO predáva samo vašu nehnuteľnosť, hotel či reštauráciu. Vytvárame atraktívne videá nehnuteľností, alebo objektov na internetovú propagáciu, reklamu a podporu vášho predaja. Kvalitné spracovanie a produkcia. Do Vášho videa vieme zapracovať aj 2D / 3D animácie, hudbu a iné.

REKLAMNÉ VIDEO CHATA NA PREDAJ


Marketing na sociálnych sieťach YouTube, Facebook sa oplatí aj malým firmám a jednotlivcom... Zabudnite na parametre a komplikované riešenia. Postaráme sa o vašu prezentáciu na webe, a e-shope na predaj vašich produktov internetovým systémom.

 

REKLAMNÉ VIDEO PRE VÁŠ HOTEL


Majiteľom nehnuteľnosti zabezpečíme BEZPLATNÚ INZERCIU. Zabezpečíme rýchly, spoľahlivý a bezpečný spôsob zhodnotenia ich majetku. Priamym predajom na realitných stránkach internetu... Našim cieľom je sprostredkovať našim klientom kvalitné realitné služby...


Foto - video záznam s využitím DRONOV. Zábery z vtáčej perspektívy. Radi Vaše projekty vizuálne obohatíme o unikátne letecké zábery, fotografie alebo vytvoríme samostatné letecké video. Letecké zábery vykonávame s profesionálnym dronom. Naše drony detekujú prekážky a preto vieme bezpečne lietať aj v interiéri alebo úzkych priestoroch. Ako jedna z mála firiem na Slovensku vykonávame letecké práce LEGÁLNE a máme všetky povolenia k prevádzke bezpilotných lietadiel - dronov.


3D - 360˚ matterport FOTO pre vašu nehnuteľnosť  je snímané  s ultra širokým uhlom záberu, ktoré zabezpečujú nasnímanie reality v rozsahu 360˚. Zverejnite svoju nehnuteľnosť v 360° zobrazení a upútajte tak klientov. Nechajte sa vtiahnuť priamo do bytu, domu a naplno sa ponorte do sveta virtuálnej 3D reality.

 

Kreslenie PÔDORYSOV  bytov a pôdorysov domov, kombinácia pôdorysov s fotkami pre profesionálnu prezentaciu realít, virtuálne prehliadky s pôdorysmi, to všetko a ešte viac...Postprodukcia je veľmi dôležitým prvkom každého výstupu z akejkoľvek kamery, dronu alebo fotoaparátu. Po dohode s klientom, každá naša fotografia, alebo videozábery prechádzajú profesionálnou postprodukciou – strihom a colorgradingom.


CENA pre realitné kancelárie a maklérov po dohode 00421 908 33 06 70 (sme tu pre Vás 24/7)

CENA: Foto & Video nehnuteľnosti - bytu 245€

- natočenie a spracovanie prezentačného VIDEA Vašej nehnuteľnosti ( 1-2 minúty)

- nafotenie profesionálnych FOTOGRAFIÍ ( 5-10 ks)

- Kreslenie PÔDORYSOU

- HOSTING u nás na serveri

- EMBED KÓD, ktorým vložíte nehnuteľnosť na váš web a pod.

- spracovanie inzerátu na portál realít a nehnuteľnosti 

- úprava a zdieľanie na sociálnych sieťach

- v cene dopravné SR.

- spracovanie do 24hodín.

CENA: Foto & Video nehnuteľnosti - domu 295€

- natočenie a spracovanie prezentačného VIDEA Vašej nehnuteľnosti ( 1-4 minúty)

- nafotenie profesionálnych FOTOGRAFIÍ ( 10-20 ks)

- Kreslenie PÔDORYSOU

- HOSTING u nás na serveri

- EMBED KÓD, ktorým vložíte nehnuteľnosť na váš web a pod.

- spracovanie inzerátu na portál realít a nehnuteľnosti

- úprava a zdieľanie na sociálnych sieťach

- v cene dopravné SR.

- spracovanie do 24hodín.


Cena každého balíku je konečná, bez nákladov na dopravu po celej SR. Ak samozrejme ide o špecifický projekt zavolajte mi alebo napíšte email a všetko Vám presne nacením. Bez zavádzania, Bez nákladov na dopravu po celej SR, takže ceny sú konečné! 

Galéria