3D virtuálna prehliadka, Video prehliadka, Fotografia.

Výhodne prezentovať, alebo  predať vašu nehnuteľnosť?

Je pre nás dôležité, aby naša ( 3D virtuálna prehliadka, video prehliadka a fotografia ) prezentácia nami spracovaných nehnuteľností vyzerala nielen profesionálne, ale bola ľahko dostupná pre našich klientov.


AKCIA:

Objednajte si do konca 2021 (3v1) VIDEO prehliadku, 3D-Prehliadku a profesionálnu FOTOGRAFIU za akciovú cenu 2021. Akciová cena do konca decembra 2021 je určená pre realitné kancelárie a maklérov.

 • 1 izbový byt (3D & VIDEO/1-2min. & FOTO/7ks) - 185€
 • 2 izbový byt (3D & VIDEO/1-2min. & FOTO/10ks) - 215€
 • 3 izbový byt (3D & VIDEO/1-2min. & FOTO/13ks) - 245 €
 • 4 izbový byt (3D & VIDEO/1-2min. & FOTO/16ks) - 275 €
 • Dom 1p/100m2 (3D & VIDEO/2-3min. & FOTO/20ks) - 305€
 • Dom 2p/200m2 (3D & VIDEO/2-3min. & FOTO/25ks) - 335€
 • Dom 3p/300m2 (3D & VIDEO/2-3min. & FOTO/30ks) - 365€

OBJEDNAŤ: 0908 33 06 70


 • komplexne pripraviť 3D virtuálnu prehliadku (Matterport s pôdorysom), video prehliadku, profesionálnu fotografiu, video a foto z dronu, videovizitku realitného makléra, vkladanie loga, miniatúr, titulky a iné…
 • máme vlastné technické vybavenie - používame najmodernejšie kamery (viem natáča na 5 kamier v jednom momente aj v 4K) audio na úrovni ako pri tvorbe filmu, svetelné objektívy špeciálne vyvinuté na interiér, dron a pod…
 • kapacitne dokážeme zrealizovať a spracovať výstup aj do 24hodín.
 • na trhu pôsobíme viac ako 10r.
 • referencie v oblasti realizácie vlastných prác, ktoré vieme preukázať.

 

Chcete výhodne prezentovať váš hotel, reštauráciu, alebo predať vašu nehnuteľnosť? Sme to práve my, čo exkluzívne tvoríme FOTO, VIDEO a 3D prehliadku. Naše FOTO, VIDEO a 3D predáva vašu nehnuteľnosť samo. Pozrite sa, ako funguje reklama vášho hotela, reštaurácie či predaj vašej nehnuteľnosti...

"My sa venujeme ONLINE svetu. Pomôžeme vám, aby ste boli takto viditeľný na internete. Žijeme v informačnej dobe, kde pokiaľ nie si na internete ako keby si neexistoval. Pri firmách to platí dvojnásobne! Pokiaľ chcete mať túto oblasť profesionálne zvládnutú, nechajte to na NÁS a vy sa môžete venovať svojmu biznisu."

RadoVajda

Tak ako každý iný tovar na každom trhu, platí aj pre nehnuteľnosť, že pokiaľ ho chceme predať naozaj najlepšie, musíme ho aj

najlepšie odprezentovať.


Čo Vám môžeme ponúknuť?

Komplexné služby pre realitných maklérov ktorí pristupujú k reklame zodpovedne.

"S firmou spolupracujeme dlho využívame viacero možnosti produktovú fotografiu a 360 Google. Odbornosť, skvelá zákaznícka podpora a ochota pri riešení špecifických potrieb nás presviedčajú o kvalite služieb."

"Fotografia a video v našej spoločnosti je na prvom mieste. Podnikanie nie je len o biznise, ale aj o zodpovednosti. Investujeme veľké úsilie a finančné prostriedky do kvalitnejšieho virtuálneho sveta."

"S prácou firmy Rado Vajda som bola nadmieru spokojná a takisto aj moji kolegovia keď v pondelok prišli do práce a videli…"


 

FOTOGRAFIA

 

20 ročná skúsenosť v oblasti fotografovania - Kvalitná profesionálna FOTOGRAFIA s profesionálnym zariadením na fotenie exteriéru, interiéru, miestností a interiérových priestorov pre byty, domy, stavebné pozemky, hoteli, architektov, developerov, realitných agentov a návrhárov interiérov.

 

Fotka ako taká je to prvé, čo si potenciálny kupujúci v inzercii všimne a tu platí už raz spomínané 

“prvý dojem neurobíš dvakrát”.

Kvalitná fotografia miestností a interiérových priestorov pre hoteli, architektov, developerov, realitných agentov a návrhárov interiérov. Je tiež lacnejšou alternatívou k zariaďovaniu miestnosti určenej na fotografovanie nábytku alebo domácich výrobkov. Obrázky sa používajú pre všetky formy marketingu, vrátane webových stránok a brožúr. Ako Google partner aj 360 - 3D virtuálne prehliadky nielen pre Google mapy.

prev next

 

VIDEO

 

Nový VIDEO pohľad na vašu reklamu vášho hotela, reštaurácií, domu, bytu, a inej inzercií. Vaše VIDEO predáva samo vašu nehnuteľnosť, hotel či reštauráciu. Vytvárame atraktívne videá nehnuteľností, alebo objektov na internetovú propagáciu, reklamu a podporu vášho predaja. Kvalitné spracovanie a produkcia. Do Vášho videa vieme zapracovať aj 2D / 3D animácie, hudbu a iné.

VIDEO - CHATA NA PREDAJ

Samotné video prekoná už len jedine osobná prehliadka. Preto vďaka videu môžete svoju nehnuteľnosť odprezentovať čo najlepšie a potenciálny záujemca má hneď jasnú predstavu či sa mu na obhliadku oplatí ísť.

Keď sa bavíme o video prehliadke, mali by sme si tiež povedať, prečo je pri prezentácii dôležitá. V prvom rade platí, že sa vďaka nej odlíšite od veľa ostatných predávajúcich, máte oveľa väčšiu šancu zaujať potenciálnych záujemcov no a nakoniec možno to najdôležitejšie, šetríte si veľmi veľa času. Vďaka tomu, že prostredníctvom videa umožníte potenciálnym klientom takmer dokonalú predstavu o vašej nehnuteľnosti, tak si môžete byť istý, že na obhliadky sa dostavia zväčša už len vážny záujemcovia. 

Keď som si robil štatistiku počtu obhliadok pri nehnuteľnostiach bez video prehliadky, tak som po čase zistil že, pri bytoch kde som video prehliadku urobil, tak stačilo urobiť tretinu reálnych obhliadok na to, aby som sa dopracoval k tomu, že sme si s niekým podali ruky a podpísali rezervačnú zmluvu.

 

VIDEO - DOM NA PREDAJ


 

3D Matterport

 

3D - 360˚ Matterport FOTO pre vašu nehnuteľnosť  je snímané  s ultra širokým uhlom záberu, ktoré zabezpečujú nasnímanie reality v rozsahu 360˚. Zverejnite svoju nehnuteľnosť v 360° zobrazení a upútajte tak klientov. Nechajte sa vtiahnuť priamo do bytu, domu a naplno sa ponorte do sveta virtuálnej 3D reality.

Kreslenie PÔDORYSOV bytov a pôdorysov domov, kombinácia pôdorysov s fotkami pre profesionálnu prezentaciu realít, virtuálne prehliadky s pôdorysmi, to všetko a ešte viac...

 

 

INZERCIA

 

Majiteľom nehnuteľnosti zabezpečíme BEZPLATNÚ INZERCIU. Zabezpečíme rýchly, spoľahlivý a bezpečný spôsob zhodnotenia ich majetku. Priamym predajom na realitných stránkach internetu... Našim cieľom je sprostredkovať našim klientom kvalitné realitné služby...


 

FOTO & VIDEO DRONOM

 

Už čoskoro lietame legálne s našim vlastným dronom. Čakáme len na povolenie pre náš nový dron.

Foto - video záznam s využitím DRONOV. Zábery z vtáčej perspektívy. Radi Vaše projekty vizuálne obohatíme o unikátne letecké zábery, fotografie alebo vytvoríme samostatné letecké video. Letecké zábery vykonávame s profesionálnym dronom. Naše drony detekujú prekážky a preto vieme bezpečne lietať aj v interiéri alebo úzkych priestoroch. Ako jedna z mála firiem na Slovensku vykonávame letecké práce LEGÁLNE a máme všetky povolenia k prevádzke bezpilotných lietadiel - dronov.

Potrebujete predať pozemok, žiadny problém aj takto sa dá od-prezentovať váš pozemok na predaj...

 

YouTube

 

Marketing na sociálnych sieťach YouTube, Facebook sa oplatí aj malým firmám a jednotlivcom... Zabudnite na parametre a komplikované riešenia. Postaráme sa o vašu prezentáciu na webe, a e-shope na predaj vašich produktov internetovým systémom.

 
 

Postprodukcia je veľmi dôležitým prvkom každého výstupu z akejkoľvek kamery, dronu alebo fotoaparátu. Po dohode s klientom, každá naša fotografia, videozábery , 3D prechádzajú profesionálnou postprodukciou – strihom a colorgradingom.


CENA pre realitné kancelárie a maklérov po dohode 00421 908 33 06 70
(sme tu pre Vás 24/7)


Foto & Video nehnuteľnosti - 1-izb. bytu

- natočenie a spracovanie prezentačného VIDEA Vašej nehnuteľnosti ( 1-2 minúty)

- nafotenie profesionálnych FOTOGRAFIÍ ( 5-10 ks)

- nafotenie profesionálnych 3D - MATTERPORT (hosting 4 mesiace v cene)

- Kreslenie PÔDORYSU

- HOSTING u nás na serveri

- EMBED KÓD, ktorým vložíte nehnuteľnosť  - VIDEO, FOTOGRAFIE, 3D na váš web a pod.

spracovanie inzerátu na portál realít a nehnuteľnosti 

- úprava a zdieľanie na sociálnych sieťach, vkladanie vášho loga, vizitky a iné...

- v cene dopravné SR.

- spracovanie aj do 24hodín.

Foto & Video nehnuteľnosti - 1p./100m2 domu

- natočenie a spracovanie prezentačného VIDEA Vašej nehnuteľnosti ( 1-4 minúty)

- nafotenie profesionálnych FOTOGRAFIÍ ( 10-20 ks)

- nafotenie profesionálnych 3D - MATTERPORT (hosting 4 mesiace v cene)

- Kreslenie PÔDORYSOU

- HOSTING u nás na serveri

- EMBED KÓD, ktorým vložíte nehnuteľnosť  - VIDEO, FOTOGRAFIE, 3D na váš web a pod.

- spracovanie inzerátu na portál realít a nehnuteľnosti

- - úprava a zdieľanie na sociálnych sieťach vkladanie vášho loga, vizitky a iné...

- v cene dopravné SR.

- spracovanie aj do 24hodín.


Veľmi často sa v praxi stáva, že realitný maklér chce ušetriť. To je v poriadku a logické. Pozor len, aby šetrenie peňazí bolo na správnom mieste a nestálo naopak veľké peniaze. Preto sa nebránime stretnutia a prispôsobenie cenníka na vaše požiadavky. 

Tak ako u nás aj v práci realitného makléra platí viac než kdekoľvek inde ono známe príslovie:

”Keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté.”

Veríme, že Vás naša ponuka spolupráce oslovila.

Rado Vajda


Kontaktujte nás

Kontaktujte nás
 

Galéria