Kontaktné údaje

Rado Vajda - Photography Košice:

Rado Vajda
Kurská 852/24
040 22 Košice - Dargovských hrdinov


Rado Vajda - Photography Humenné:
Rado Vajda
Staničná 1
066 01 Humenné


Rado Vajda - Photography Prešov:
Rado Vajda - Photography Bratislava:

Už čoskoro.

Radi vám odpovieme na vaše otázky aj prostredníctvom e-mailu:
E-Mail: radovajda@radovajda.sk
Internet: www.radovajda.sk

Mobil: 00421 908 33 06 70

Som majiteľom spoločnosti. Budem prvý, s kým sa zoznámite. Prvotná komunikácia prebieha vždy so mnou. Stanovím cenu Vašich projektov a mám ich po celú dobu na starosti.

Ku každému projektu pristupujeme individuálne a rozsah služieb upravujem na mieru.

Rado Vajda 


Radoslav Vajda

Narodil som sa v Humennom, kde som aj vyrastal. Momentálne žijem v Humennom, ale prechodne aj v Košiciach. Práve tu prevažne aj pôsobím - pracujem ako fotograf a kameraman. Fotografii sa venujem od roku 2001, kedy sa mi do rúk dostala prvá zrkadlovka. Mal som aj svoje vlastné autorské výstavy na Slovensku, v Poľsku a Maďarsku. Odvtedy mi fotografia učarovala a venujem sa jej dodnes. Profesionálne sa fotografovaniu venujem od roku 2013. V Írsku som fotil štúdiové foto - rodinné fotky a hlavne detičky. Neskôr som začal fotiť pre Google a hlavne foto Business 2 Business. Od svojich začiatkov som si prešiel fotením asi všetkých žánrov. Na základe svojich nadobudnutých skúsenosti sa snažím svojim zákazníkom splniť ich očakávania a požiadavky. No a v neposlednom rade, samozrejme, sa snažím do všetkého vniesť trochu aj pridanú hodnotu v podobe svojich nápadov, život a radosť. Myslím, že za fotografa by mala hovoriť hlavne jeho tvorba.

 

 

Pomáhame tam, kde je to potrebné

Cieľom programu je podporiť inovatívne nápady a projekty. Podpora miestnych neziskových a príspevkových organizácií (združenia, centrá, školy, škôlky, nadácie a pod.), ktorým pomôžeme napr. zrealizovať foto projekt.  Radi preto spoločne podporíme projekty na revitalizáciu prostredia, podporu vzdelávania, alebo zdravého životného štýlu či znevýhodnených sociálnych skupín.

Pošlite nám tip na projekt, kde by sme mohli nabudúce pomôcť.
 

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak Vás zaujala našá služba, zaujímate sa o bezplatnú návštevu vo Vašej firme alebo sa chcete na čokoľvek opýtať, či nám čokoľvek oznámiť, využite prosím nasledovný formulár a my Vás budeme kontaktovať.

* Povinné údaje na vyplnenie.

Kontaktujte nás
 

 

Čo by ste zlepšili na stránke? Váš názor nás zaujíma.

* Povinné údaje na vyplnenie.

Kontaktujte nás