Tehuľky & Maternity

"Sú len dva momenty v živote ženy, najkrajšie na svete, krajšie ako ktorékoľvek obyčajné momenty - svadobný deň a vlastné tehotenstvo."


- Narodenie bábätka je pre rodičov jeden z najkrajších momentov ich spolužitia. Nechajte si zachytiť toto výnimočné obdobie tehotenstva na fotografiu. Veď práve tehotenstvo je prvá kapitola v knihe vášho dieťaťa a špeciálny nezabudnuteľný moment tehotenstva.

 

Novorodenci & Newborn

"Vaše dieťa nikdy nebude také drobné a ešte niekedy tak drahocenné."


- Teraz je ten správny čas na profesionálne fotenie bábätka. Bábätká rýchlo rastú do veku batoľaťa, potom do veku dieťaťa a predtým ako ho spoznáme je už, tínedžer - tínedžerka. Naše premyslené detské štúdio je krásne a predstavuje príjemné prostredie, kde budú všetci uvoľnení a čaro sa automatický začne vytvárať. (najlepšie fotenie do 2 týždňov od narodenia) Vytvorili sme pre Vás špeciálny balík fotografií pre deti, aby sme sa uistili, že nestratíme nič.

 

Dieťa & Baby

"Nechajte svoje deti voľne pobehovať a vy zatiaľ preskúmajme temperament okolo nich."


- Mám rád detskú fotografiu, ktorá zachytáva deti, keď idú skúmať nové veci alebo sa idú hrať na skrývačku. Tieto momenty sú tak špeciálne a výnimočné. Pri fotení odporúčam klientom, aby si doniesil niekoľko rekvizít, hračiek, ktoré nám pomôžu vytvoriť skvelú zábavu.

 

Rodina & Family

"Rodinné portréty sú dôležitou súčasťou našej histórie." 


- Hovoria nám, odkiaľ sme prišli, kam ideme a ako sme sa dostali tam, kde sme. Rodinné fotografie zachytávajú vášne, záujmy, lásku a vzťahy. Koľko z nás má cennú fotku ako malé dieťa s našou mamou, alebo otcom? Zaobstarajte si aj svoju rodinnú fotku.

 

Romantická dvojica & Romantic couple

"Nechajte nás zachytiť váš špeciálny príbeh." 


- Chceme, aby ste mali klasickú spoločnú romantickú fotografiu, ako aj veselé a zábavné fotografie vás a vášho partnera, ktoré vám vždy pripomenú dobré časy, momenty a spomienky, ktoré ste mali pri našom fotení.