Ukážte svetu svoj svetový Office.

Dokonca aj váš biznis môže byť zobrazený dokonalo. Práve na vizuálnu fotografiu by ste si vždy mali najať skutočných profesionálov. 

Prečo? 

Pretože šetriť na kvalite nemá pre vaše podnikanie žiadny zmysel. Prečo sa nepochváliť, ak máte inšpiratívne pracovné prostredie, v ktorom vaši zamestnanci radi pracujú? Prečo skrývať pred svetom niečo, na čo ste hrdí? Ak pritom však nechcete pôsobiť ako amatér, poverte fotenie špecialistom. Nastal čas ukázať, že patríte medzi firmy, ktoré držia krok s dobou a tomu prispôsobujú aj svoju prácu._______________________________________________

NAŠA NAJLEPŠIA REKLAMA

SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI

______________________________________

"S firmou spolupracujeme dlho využívame viacero možnosti produktovú fotografiu a 360 Google. Odbornosť, skvelá zákaznícka podpora a ochota pri riešení špecifických potrieb nás presviedčajú o kvalite služieb."

"S prácou firmy Rado Vajda som bola nadmieru spokojná a takisto aj moji kolegovia keď v pondelok prišli do práce a videli…"

"S fotkami od Rado Vajda máme veľmi dobré skúsenosti a sme s nimi spokojní. Fotografie sú kvalitné, práca rýchla a spoľahlivá."

"Mali sme šťastie, keď sme oslovili firmu Rado Vajda. Už šesť rokov s ním spolupracujeme. Naše požiadavky sú splnené vždy"

 "Sme veľmi spokojní s rýchlosťou a hlavne podporou. Nikdy nebol problém rýchlo vyriešiť akúkoľvek aj neštandardnú požiadavku na fotenie."

 „Dobrá referencia je zhrnutie kvalitného produktu, kvalitných služieb a kvalitnej firmy.“ Ďakujeme

 

"My sa venujeme ONLINE svetu. Pomôžeme vám, aby ste boli takto viditeľný na internete. Žijeme v informačnej dobe, kde pokiaľ nie si na internete ako keby si neexistoval. Pri firmách to platí dvojnásobne! Pokiaľ chcete mať túto oblasť profesionálne zvládnutú, nechajte to na NÁS a vy sa môžete venovať svojmu biznisu."

RadoVajda


Interiér & Hotel & Reality & 3D-Nehnuteľnosti

Kvalitná profesionálna fotografia miestností a interiérových priestorov pre hoteli, architektov, developerov, realitných agentov a návrhárov interiérov. Je tiež lacnejšou alternatívou k zariaďovaniu miestnosti určenej na fotografovanie nábytku alebo domácich výrobkov.

Obrázky sa používajú pre všetky formy marketingu, vrátane webových stránok a brožúr.
Ako Google partner aj 360 virtuálne prehliadky nielen pre Google mapy.

  • 3D virtuálna prehliadka
  • Video prehliadka
  • Profesionálna fotografia

 

3D - virtuálna prehliadka Matterport

 

Profesionálny

fotograf & kameraman 

Fotograf & kameraman 

• reality a nehnuteľnosti

• produktová reklama

• hotel a reštaurácie

• podujatie • rokovanie

• kurz • školenie

• eventy • plesy

• firemné akcie

• konferencie

Módna prehliadka Wedding Elegance


Profesionálne VIDEO ktoré samo predáva váš produkt...

 

Produkt Product Photography

"Produktová fotografia. Pre elektronický obchod, webové stránky, katalógy a reklamu."


- Neexistuje žiadne tajomstvo, že spotrebitelia sa spoliehajú na skvelé obrázky pri svojom rozhodovaní o kúpe. Vysokokvalitná fotografia produktov pomôže vašim produktom vyniknúť a vďaka tomu sa budú predávať oveľa rýchlejšie. Špecializujeme sa na poskytovanie čistej a detailnej digitálnej produktovej fotografie, ale zároveň za to neúčtujeme vysoké ceny. Väčšina našich klientov využíva naše služby pre svoje katalógy, e-obchod, webové stránky, brožúry a reklamné časopisy v skratke, čokoľvek, čo potrebuje častú a prijateľnú aktualizáciu. Sme vynikajúci v postprodukcii a retušovaní. No naše ceny sú vždy primerané a cenovo dostupné

 
 

Vaša firma & Business Photography

Ukážte svetu svoj svetový Office.

Dokonca aj váš biznis môže byť zobrazený dokonalo. Práve na vizuálnu fotografiu by ste si vždy mali najať skutočných profesionálov. 

Prečo?

Pretože šetriť na kvalite nemá pre vaše podnikanie žiadny zmysel. Prečo sa nepochváliť, ak máte inšpiratívne pracovné prostredie, v ktorom vaši zamestnanci radi pracujú? Prečo skrývať pred svetom niečo, na čo ste hrdí? Ak pritom však nechcete pôsobiť ako amatér, poverte fotenie špecialistom. Nastal čas ukázať, že patríte medzi firmy, ktoré držia krok s dobou a tomu prispôsobujú aj svoju prácu.

 

Google partner 3D 360 View Tour

Google partner aj 360 virtuálne prehliadky nielen pre Google mapy. My za Vás všetko nafotíme a vy sa pohodlne môžete sústrediť na svoj business. Ku každému projektu pristupujeme ako ku svojmu vlastnému.

Veríte?

Vždy budete mať prehľad o všetkom, čo robíme, vďaka komunikácii na dennej báze a detailne vypracovaným pravidelným reportom.

"Pretože kto nie je vidieť

 v online svete, 

nie je vidieť vôbec."

 
 

Firemné akcie

Eventy, na ktoré rozhodne nezabudnete.

Predstavujeme  FOTO & FILM, video či príbeh tvorený z detailov vďaka tímu fotografov, kameramanov, skúsenostiam a profesionálnej technike.  Spolu s prijateľnou cenou ponúkame pre vás ten najvýhodnejší balík foto a videa. O voľnom termíne alebo zaslaní celého videa nás prosím kontaktujte.

 

 

Jazyková bariéra už nie je žiaden problém, plynulo hovoríme Poľsky, Anglicky, Česky.